REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Monte Carlo Residenceinwestycja
Pokaż inwestycję
Monte Carlo Residence
Ciechanów, Armii Krajowej
Kościuszki 192inwestycja
Pokaż inwestycję
Kościuszki 192
Wrocław, Kościuszki 192
Osiedle Słoneczneinwestycja
Pokaż inwestycję
Osiedle Słoneczne
Sulejówek, Szklarniowa
Wrocław: Archicom przygotowuje się do swojej drugiej inwestycji na Nowych Żernikachartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Archicom przygotowuje się do swojej drugiej inwestycji na Nowych Żernikach
Wrocławski deweloper zrealizował w ubiegłym roku na modelowym osiedlu WuWa 2 Spiralę Czasu. W styczn...
Wrocław: Profit zbuduje osiedle na tyłach galerii wnętrz na Szczepinieartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Profit zbuduje osiedle na tyłach galerii wnętrz na Szczepinie
Wrocławski deweloper przygotowuje się do swojej pierwszej inwestycji w tej części miasta. Wzniesie b...
[Aglomeracja Wrocławska] Pierwsza na świecie biorafineria produkująca białko z rzepaku powstanie w podwrocławskiej Żórawinieartykuł
Pokaż artykuł
[Aglomeracja Wrocławska] Pierwsza na świecie biorafineria produkująca białko z rzepaku powstanie w podwrocławskiej Żórawinie
Pierwsza na świecie biorafineria produkująca białko z rzepaku powstanie pod Wrocławiem. Inwestycja z...
Województwo dolnośląskie i lubuskie ma Zachodni Klaster Elektromobilnościartykuł
Pokaż artykuł
Województwo dolnośląskie i lubuskie ma Zachodni Klaster Elektromobilności
Czołowe firmy z branży elektromobilności, nowych technologii i Legnicka Strefa tworzą Zachodni Klaster Elektromobilności. Nowe konsorcjum, Zachodni Klaster Elektromobilności, powołała Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna wspólnie z 11 partnerami: strefami ekonomicznymi, organizacjami oraz najważniejszymi firmami z branży elektromobilności i nowych technologii: Polską Izbą Rozwoju Elektromobilności, Ekoenergetyką Polska, Royal Bees Recycling, E-Mobility Work Hub, SEHON Innovative Lackieranlagen GmbH i Innovation AG. List intencyjny został właśnie podpisany w Centrum Konferencyjnym LSSE w Legnicy.
Wrocław: Hala Birmańska – na Brochowie doczekają się nowych sklepów [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Hala Birmańska – na Brochowie doczekają się nowych sklepów [WIZUALIZACJE]
Restauracja, piekarnia, sklep z elektroniką – m.in. tego mogą spodziewać się mieszkańcy. Dwupoziomow...
Wrocław: W sąsiedztwie Pałacu Królewskiego przybędzie mieszkań? Miasto planuje sprzedać grunt w centrumartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: W sąsiedztwie Pałacu Królewskiego przybędzie mieszkań? Miasto planuje sprzedać grunt w centrum
Teren przy ulicy Kazimierza Wielkiego służy obsłudze parafii i jako parking. Urzędnicy postanowili j...
Wrocław: Nie dwa, a ponad pięć milionów za miejski grunt na Maślicach. Powstanie nowe osiedleartykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Nie dwa, a ponad pięć milionów za miejski grunt na Maślicach. Powstanie nowe osiedle
Terenem w rejonie ulic Potokowej, Północnej i Ruczajowej zainteresowało się osiem podmiotów. Miasto...
Włoska firma Brembo rozbuduje fabrykę automotive w Dąbrowie Górniczejartykuł
Pokaż artykuł
Włoska firma Brembo rozbuduje fabrykę automotive w Dąbrowie Górniczej
Firma Brembo, działająca w mieście od 2003 r., rozbuduje swój zakład. Na działce o powierzchni niemal 17 ha postawi odlewnię żeliwa. Przedstawiciele koncernu podkreślają, że odlewnia będzie innowacyjnym zakładem, korzystającym z nowoczesnej technologii produkcyjnej. Rozpoczęcie działalności planowane jest na pierwsze półrocze 2025 r.
W Polsce trwa budowa wielkiej fabryki IONWAY. 7 mld zł i setki miejsc pracy! [ZDJĘCIA]artykuł
Pokaż artykuł
W Polsce trwa budowa wielkiej fabryki IONWAY. 7 mld zł i setki miejsc pracy! [ZDJĘCIA]
Kolejna gigantyczna inwestycja zagraniczna w Polsce. Jest to też następna strategiczna inwestycja na terenach Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Umicore i należąca do grupy Volkswagen spółka PowerCo realizują na przedmieściach Nysy - w województwie opolskim - budowę wielkiej fabryki materiałów akumulatorowych IONWAY. To wielki sukces Polski, WSSE "INVEST-PARK" i województwa opolskiego.
Wrocław: Budowa Alei Wielkiej Wyspy nie jest zagrożona [NOWE WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Wrocław: Budowa Alei Wielkiej Wyspy nie jest zagrożona [NOWE WIZUALIZACJE]
Miasto przedstawiło nowe wizualizacje zapowiadanej od lat inwestycji i zapewniło, że jej realizacja...
Grunty – dobra inwestycja w niepewnych czasachartykuł
Pokaż artykuł
Grunty – dobra inwestycja w niepewnych czasach
Mark Twain kiedyś powiedział: "kupujcie ziemię, bo już jej nie produkują".
Duży amerykański koncern zamyka fabrykę w Wielkopolsce. Zwolni całą załogęartykuł
Pokaż artykuł
Duży amerykański koncern zamyka fabrykę w Wielkopolsce. Zwolni całą załogę
Kolejna dezinwestycja w Polsce. Tym razem w województwie wielkopolskim. Zakład produkujący urządzenia pod japońską, światową marką Toshiba, należący i zarządzany przez amerykański koncern Carrier Global Corporation, ogłosił plan zamknięcia swojej fabryki w Gnieźnie.
Gigantyczna inwestycja za 850 mln zł na Mazurach. Powstaną nowe miejsca pracy [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
Gigantyczna inwestycja za 850 mln zł na Mazurach. Powstaną nowe miejsca pracy [FILM]
Gigantyczna inwestycja na Mazurach. W województwie warmińsko-mazurskim, w północno-zachodniej części Polski realizowana jest obecnie jedna z największych inwestycji przemysłowych w Polsce. Na terenach dawnej cukrowni w Kętrzynie powstaje największy w Polsce zakład tłoczenia oleju rzepakowego. Inwestycja o wartości 850 mln zł już teraz robi ogromne wrażenie – nie tylko na mieszkańcach, ale i na całym kraju. Gigantyczne hale, nowy most, terminal kolejowy i rozbudowana infrastruktura to widok, który zmienia przemysłową mapę Warmii i Mazur.
Wielka inwestycja za 850 mln zł na Mazurach. Powstaną nowe miejsca pracyartykuł
Pokaż artykuł
Wielka inwestycja za 850 mln zł na Mazurach. Powstaną nowe miejsca pracy
W województwie warmińsko-mazurskim, w północno-zachodniej części Polski realizowana jest obecnie jedna z największych inwestycji przemysłowych w Polsce. Na terenach dawnej cukrowni w Kętrzynie powstaje największy w Polsce zakład tłoczenia oleju rzepakowego. Inwestycja o wartości 850 mln zł już teraz robi ogromne wrażenie – nie tylko na mieszkańcach, ale i na całym kraju. Gigantyczne hale, nowy most, terminal kolejowy i rozbudowana infrastruktura to widok, który zmienia przemysłową mapę Warmii i Mazur.
Ruszyła wielka inwestycja za 7 mld zł, budowa bloków gazowo-parowych w Kozienicachartykuł
Pokaż artykuł
Ruszyła wielka inwestycja za 7 mld zł, budowa bloków gazowo-parowych w Kozienicach
Ruszyła wielka inwestycja za 7 mld zł, budowa bloków gazowo-parowych w Kozienicach. Powstaną dwa gazowe bloki energetyczne w technologii CCGT w Elektrowni Kozienice, w woj. mazowieckim. Nowe jednostki o łącznej mocy 1336 megawatów brutto mają zostać oddane do użytku w pierwszej połowie 2029 roku. Inwestycja warta ponad siedem miliardów złotych w przeważającej części będzie realizowana siłami polskich firm.
Masowe zwolnienia w starachowickiej fabryce autobusów MANartykuł
Pokaż artykuł
Masowe zwolnienia w starachowickiej fabryce autobusów MAN
Utrzymująca się trudna sytuacja rynkowa i sprzedażowa wymusza dalszą restrukturyzację działalności autobusowej MAN, także w Polsce. Zlikwidowane może zostać aż 860 miejsc pracy w polskim zakładzie w Starachowicach, w województwie świętokrzyskim. Planowane są oferty pracy dla pracowników w innych lokalizacjach firmy.
Surowcowa suwerenność Polski: Grupa Elemental zainwestuje miliardy w Zawierciuartykuł
Pokaż artykuł
Surowcowa suwerenność Polski: Grupa Elemental zainwestuje miliardy w Zawierciu
Szykuje się kolejna wielka inwestycja w województwie śląskim. Do 2030 roku w Zawierciu powstanie nowoczesny zakład odzysku pierwiastków ziem rzadkich. Inwestycja o wartości 800 milionów dolarów, realizowana przez Grupę Elemental, została wpisana na listę strategicznych projektów Unii Europejskiej.
REKLAMA